Do finału Mistrzostw Europy 2020 zostało:


ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM
27.09.2019, 11:49

INFORMATOR KIBICA PRZED ZAWODAMI W CHORZOWIE


Zapraszamy do zapoznania się z informatorem kibica, w którym znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące Wielkiego Finału TAURON Speedway Euro Championship 2019.

Zapraszamy do zapoznania się z informatorem kibica, w którym znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące Wielkiego Finału TAURON Speedway Euro Championship 2019.

1) Bilety i Zaproszenia

Wszystkich kibiców, którzy dokonali zakupu biletów na finałową rundę Tauron Speedway Euro Championship w Chorzowie przez portal internetowy www.ebilet.pl informujemy, że wydrukowany bilet internetowy, posiadający kod kreskowy jest jednocześnie biletem wstępu na zawody.

Goście trybuny oraz lóż VIP, którzy nie otrzymali biletów wcześniej i odbierają swoje bilety wstępu przed samym wydarzeniem, proszeni są o zgłoszenie się w punkcie Hospitality Office, który znajdować się będzie obok bramy 7. Za okazaniem biletów VIP w recepcji VIP w holu głównym Stadionu Śląskiego, goście otrzymają opaski uprawniające do wstępu na strefie VIP catering lub do lóż.

Hospitality Office czynny będzie w piątek od godziny 12:00 oraz w sobotę od godziny 9:00 do 18:15.

2) O której godzinie mogę wejść na stadion?

Organizator sugeruje przybycie na stadion najwcześniej jak to możliwe, przy czym bramy stadionu zostaną otwarte dla widzów już od godziny 15:00. W oczekiwaniu na zawody, widzowie będą mogli odwiedzić strefę kibica, a także zjeść posiłek w jednym z wielu punktów gastronomicznych. Osoby wybierające się na Stadion powinny mieć na uwadze możliwe utrudnienia drogowe / korki drogowe w Aglomeracji Śląskiej.

3) Którymi bramami mogę wejść na stadion?

W celu sprawnego wejścia na stadion należy kierować się do jednej z otwartych bram: 1, 3, 4, 5 oraz 7. W przypadku problemów ze skanowaniem biletu należy skorzystać z pomocy stewardów, a w ostateczności udać się do punktu obsługi klienta w pobliżu bramy 4.

4) Jak dotrę na stadion?

Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe, jednak bilet należy zakupić w internecie przed przyjazdem. Wjazdówkę można nabyć tutaj -> http://bit.ly/Parking_Slaski

Najlepszym sposobem, by dotrzeć na stadion jest skorzystanie z komunikacji tramwajowej. Przystanek najbliższy wejścia na stadion to Chorzów Stadion Śląski.

5) Bilet

Sprzedaż biletów na finał Tauron Speedway Euro Championship i prowadzona jest na stronie internetowej Ebilet.pl oraz www.zuzelnaslaskim.pl, a także od poniedziałku, 23 września przy kasie nr 4 na Stadionie Śląskim.

Firma One Sport nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu One Sport. Stewardzi będą sprawdzali zgodność dokumentu tożsamości z danymi wydrukowanymi na bilecie. Przechowuj swój bilet w bezpiecznym miejscu. Utracone, zniszczone lub skradzione bilety nie będą wydawane ponownie. Twój bilet może być sprawdzony wielokrotnie podczas Twojego pobytu na stadionie, dlatego trzymaj go cały czas przy sobie do samego końca imprezy. Jeśli nie możesz odnaleźć swojego siedzenia w sektorze, nie wahaj się skorzystać z pomocy stewardów. W trakcie zawodów zajmij swoje miejsce na trybunach. Nie stawaj na promenadzie, schodach lub w przejściach. Stewardzi będą zwracali na to szczególną uwagę.

6) Czy będą sprzedawane bilety na stadionie w dniu meczu?

Tak, sprzedaż biletów będzie odbywała się w kasach biletowych przy bramach 2, 4 i 6 od godziny 10:00.

Pamiętaj, że przechodząc przez którąkolwiek ze stref kontroli i następnie wychodząc nie będziesz uprawniony do powrotu. Prosimy mieć na uwadze, że w celu uzyskania dostępu na stadion, każdy widz musi okazać ważny bilet. Personel pilnujący wejść może skontrolować zarówno kibiców oraz ich bagaż. Wszelkie podejrzane zachowania czy też pakunki pozostawione bez opieki należy niezwłocznie zgłaszać stewardom lub Policji. W przypadku ogłoszenia komunikatu o ewakuacji / zakończeniu imprezy, należy spokojnie udać się w stronę najbliższego dostępnego wyjścia. Należy wykonywać polecenia stewardów i spikera imprezy.

7) Dzieci

Dzieci do 7 roku życia na stadion wchodzą za darmo, jednak nie mają zagwarantowanego miejsca siedzącego. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za dzieci oglądające zawody.

8) Kibice niepełnosprawni

Kibice poruszający się na wózkach inwalidzkich mogą dostać się na zawody przez każdą z otwartych bram. Osoby niepełnosprawne, które zarezerwowały specjalną kartę parkingową dla swoich pojazdów mogą wjechać samochodem na parking P1.

Jakie dokumenty należy zabrać ze sobą?
Bilet i ważny dokument tożsamości (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna, studencka).

9) Bezpieczeństwo

Czy mogę zabrać ze sobą plecak lub inny bagaż?

Organizator stanowczo odradza zabierać ze sobą jakiekolwiek przedmioty (poza np. szalikiem, portfelem, kluczami, telefonem), a w szczególności przedmioty określone jako zabronione. Nie należy tym samym zabierać ze sobą toreb / walizek / plecaków, których sprawdzanie opóźnia wejście na stadion.

10) Czy osoba niepełnoletnia potrzebuje opiekuna, aby wejść na mecz?

Tak, osoby do lat 13 mogą wejść na imprezę/zawody tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

11) Czy na teren stadionu będzie można wnieść jakiekolwiek napoje?

Nie. Zakup napojów będzie możliwy w licznych kioskach gastronomicznych. Płatność w kioskach gastronomicznych realizowana będzie przy użyciu gotówki oraz kart płatniczych.

12) Czy na teren stadionu można wnosić aparaty fotograficzne i kamery video?

Stewardzi mogą odmówić wniesienia na teren imprezy oraz zabronić używania w trakcie meczu profesjonalnej kamery video lub profesjonalnego aparatu fotograficznego. Dotyczy to wyłącznie wielkogabarytowych/ fotoreporterskich urządzeń rejestrujących dźwięk i/ lub obraz z długim, wymiennym obiektywem.

13) Komunikaty informacyjne

Organizatorzy meczu zachęcają do korzystania z dostępnych środków masowego przekazu, za pośrednictwem których przekazywane będą bieżące komunikaty organizacyjne:

https://www.facebook.com/letsmakespeedway
https://www.facebook.com/SpeedwayEuro/

14) Program zawodów

Programy zawodów będą dostępne w Punkcie informacyjnym przy bramie nr 4, a w dniu zawodów w otwartych kasach przy bramach 2, 4 i 6 oraz na terenie stadionu pod namiotami "Pamiątki Kibica". Kibice, którzy zakupili voucher na program, na stronie ebilet.pl, mogą go odebrać w dniu zawodów od godziny 10:00 w Punkcie Informacyjnym znajdującym się przy bramie nr 4.

15) Oficjalny Trening

Oficjalny trening przed finałową rundą TAURON Speedway Euro Championship odbędzie się w piątek, 27 września o godzinie 16:00.

Wejście na trening tylko za okazaniem programu. Jeden program upoważnia do wejścia wyłącznie jedną osobę.

Wejście na stadion odbywać się będzie przez bramę nr 7, udostępniony zostanie sektor 1d.

16) Miasteczko Kibica

W dniu zawodów od godziny 15:00 na terenie Stadionu Śląskiego czynna będzie Strefa Kibica. Dla wszystkich fanów przygotowano między innymi:

- sesje autografowe z zawodnikami cyklu TAURON SEC
- animacje dla dzieci
- selfie-time z SEC Girls
- żużlowy VR
- fotobudki - personalizowane koszulki
- wystawa samochodów rajdowych
- gadżety żużlowe
- wystawa maszyn budowniczych
- Grzewobus firmy TAURON
- możliwość oddania krwi w mobilnym Centrum Krwidawstwa

17) Sesja autografowa

Przed zawodami odbędą się dwie sesje autografowe:

* 16:20 w strefie TAURON:
- Kacper Woryna
- Bartosz Smektała
- Leon Madsen

* 16:40 w strefie Lotto:
- Grigorij Laguta
- Maksym Drabik
- Mikkel Michelsen


Życzymy emocjonujących zawodów.

Powrót
OneSport FIM Europe
Eurosport
WP Sportowefakty.pl Tygodnik Zuzlowy
Tauron Ministerstwo Sportu Niepodlegla Stadion Śląski Ślaśkie