Do finału Mistrzostw Europy 2020 zostało:


ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM
26.07.2019, 10:43

Bergerat Monnoyeur partnerem projektu Żużel na Śląskim


Francuska firma Bergerat Monnoyeur to oficjalny dystrybutor maszyn CAT, które walnie przyczyniają się do budowy toru żużlowego na Stadionie Śląskim, gdzie odbędzie się mecz Żużlowej Reprezentacji Polski oraz Wielki Finał TAURON Speedway Euro Championship 2018.

Firma powstała w 1906 roku we Francji. Z biegiem czasu, Bergerat Monnoyeur stał się liderem w swojej branży. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia 5 500 pracowników w sześciu krajach. Bergerat Monnoyeur to jedyny oficjalny dystrybutor maszyn CAT w Polsce. W swoim asortymencie posiada aż 6000 maszyn budowlanych różnego rodzaju.

- Dzięki maszynom CAT, tor żużlowy na Stadionie Śląskim w Chorzowie powstaje w ekspresowym tempie. Wszystko idzie w dobrym kierunku, dlatego z optymizmem patrzymy na wrześniowe zmagania. Współpraca z tak renomowaną firmą, w połączeniu z fachowcami trudzącymi się budową toru sprawia, że powrót żużla do Chorzowa będzie szczególnie efektowny, a kibice zobaczą znakomite wyścigi – powiedział Karol Lejman, prezes One Sport.

Żużel powróci na Stadion Śląski w Chorzowie za sprawą meczu Polska – Reszta Świata, który odbędzie się 1 września. Dwa tygodnie później, kibice będą świadkami wielkiego wydarzenia jakim będzie finałowa runda cyklu TAURON Speedway Euro Championship – Indywidualnych Mistrzostw Europy.

Bilety na te wydarzenia, w cenie od 19 zł dostępne są na eBilet.pl oraz zuzelnaslaskim.pl

Powrót
OneSport FIM Europe
Eurosport
WP Sportowefakty.pl Tygodnik Zuzlowy
Tauron Ministerstwo Sportu Niepodlegla Stadion Śląski Ślaśkie