Do finału Mistrzostw Europy 2020 zostało:


ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM
26.07.2019, 10:43

Diament Arsenal Palace partnerem hotelowym projektu żużel na Ślaskim


Czterogwiazdkowy hotel Diament Arsenal Palace został partnerem hotelowym podczas powrotu żużla na Stadion Śląski. Pierwsze zawody w Chorzowie odbędą się już 1 września.

Hotelu usytuowany jest na granicy Chorzowa i Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie parku śląskiego, na terenie którego znajduje się zmodernizowany Stadion Śląski. Hotel Diament Arsenal Palace stylizacją nawiązuje do epoki napoleońskiej, a niesamowita atmosfera spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Chorzowski hotel to 115 komfortowych pokoi od tych standardowych, po te najbardziej ekskluzywne. Do dyspozycji gości są także m.in. tarasy letnie, termy cesarskie, bar wellington oraz wypożyczalnia rowerów.

- Jesteśmy wdzięczni właścicielom hotelu Diament Arsenal Palace za gościnność. Zakwaterowanie w tak komfortowych warunkach, w miejscu usytuowanym blisko Stadionu Śląskiego sprawia, że wykonywanie naszych codziennych obowiązków jest znacznie prostsze – powiedział Karol Lejman, prezes One Sport.

Żużel powraca na Stadion Śląski po 15 latach przerwy, a to za sprawą meczu Polska – Reszta Świata, który odbędzie się 1 września. Dwa tygodnie później, na specjalnie przygotowanym torze zmierzą się najlepsi zawodnicy w Europie podczas finałowych zmagań w cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2018.

Powrót
OneSport FIM Europe
Eurosport
WP Sportowefakty.pl Tygodnik Zuzlowy
Tauron Ministerstwo Sportu Niepodlegla Stadion Śląski Ślaśkie