Do finału Indywidualnych Mistrzostw Europy 2018 zostało:


ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM, ŻRP
31.08.2018, 09:59

PRZYJDŹ NA STADION I PODZIĘKUJ KADRZE


Podziękowanie dla kadry za cały sezon można najlepiej okazać przychodząc 1 września na Stadion Śląski w Chorzowie. Reprezentacja Polski podejmie znakomitych żużlowców z drużyny Reszty Świata. Emocje na torze będą zwieńczeniem długiego i trudnego sezonu.

Może nie wszystko wypaliło w tym sezonie w 100%, ale i tak jest za co dziękować tym chłopakom. Polacy przystępowali do rozgrywek Speedway of Nations z zamiarem wygrania ich i to był główny cel na rok 2018. Różne okoliczności sprawiły, że we Wrocławiu „Biało-Czerwoni” musieli się zadowolić jedynie brązowym medalem, ale dwudniowe zmagania dostarczyły kibicom wielu emocji. Po nieudanym wejściu w finał, drugi dzień i szaleńcza pogoń za podium przynajmniej w jakimś stopniu była udana.

Bohaterowie turnieju Speedway of Nations pojawią się na Stadionie Śląskim by pisać kolejną kartę tego legendarnego obiektu. Maciej Janowski i Patryk Dudek będą wspierani m.in. przez kandydata do złota w cyklu Grand Prix – Bartosza Zmarzlika. Swoje do udowodnienia ma również Przemysław Pawlicki. Udało mu się awansować do Grand Prix, ale trzeba sobie uczciwie przyznać – momenty w tym roku były bardzo różne. Zawodnik MRGARDEN GKM-u Grudziądz także będzie chciał podziękować kibicom za wsparcie, które od nich otrzymywał.

Gwarancja dobrego ścigania to jednak nie tylko świetne nazwiska w naszym zespole. Po drugiej stronie barykady są bardzo dobrze jeżdżący w najlepszej lidze świata Artiom Łaguta i Nicki Pedersen oraz efektowny zaciąg z Australii – bracia Holderowie. Jak do tego kotła dorzucimy jeszcze ostrego jak brzytwa Mateja Zagara oraz triumfatora GP w Gorzowie Martina Vaculika to mamy bardzo ekskluzywny zestaw.

Kibic, który przyjdzie w sobotni wieczór na Stadion Śląski upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. Raz – podziękuje reprezentacji Polski za cały sezon startów i zostawiania serca na torze, a dwa – zobaczy kapitalne zawody z udziałem śmietanki speedwaya.

Powrót
OneSport FIM Europe
Eurosport
WP Sportowefakty.pl Tygodnik Zuzlowy Dziennik Zachodni Przegląd Sportowy RMF Maxxx
TAURON GLS ForBet Ngine GTV Hoegert Trans MF Tyskie MSiT
Auto Frelik Gloss Manta Marma Toyota Mikolajczak Atlantic Extreme Hobby Niepodlegla Hotel Diament Peri Valtra Cat Stadion Śląski Śląskie Śląskie Lotto