Do finału Indywidualnych Mistrzostw Europy 2018 zostało:


SEC
06.02.2018, 18:02

SEC na Śląskim dla każdego


9 lutego, na portalu sportowefakty.wp.pl ruszy sprzedaż biletów na finałową rundę cyklu Speedway Euro Championship 2018, która odbędzie się 15 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Organizator cyklu, One Sport, ujawnił kwoty biletów na to wydarzenie. Najtańsze bilety kosztować będą zaledwie 19 zł.

Żużel wraca na Stadion Śląski po 15 latach przerwy i z miejsca wskakuje na najwyższy poziom sportowy. Finałowa runda cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy odbędzie się w Chorzowie.

- Żużel na Stadionie Śląskim to ogromne wyzwanie. Przygotowania do tej imprezy trwają już od jesieni 2017 roku. Chcemy być pewni każdego postawionego kroku. W Chorzowie pojawią się najlepsi zawodnicy Europy, a my zapewnimy im możliwość jak najlepszego ścigania, dlatego wszystko zostanie dopracowane w każdym calu. Stadion w Chorzowie sprawia niesamowite wrażenie. Obiekt jest ogromny, a kibice z pewnością doświadczą tu niezapomnianych wrażeń. Żużel zasługuje na godny powrót na „Śląski”, a my zagwarantujemy mu taką możliwość – zaznacza Karol Lejman, prezes One Sport.

9 lutego (piątek), na portalu sportowefakty.wp.pl ruszy pierwszy etap sprzedaży biletów. Dzień później, wejściówki na finałową rundę SEC 2018 będzie można nabyć za pomocą www.zuzelnaslaskim.pl. Żużlowa impreza roku, a taką niewątpliwie będzie finał SEC 2018 w Chorzowie, jest wydarzeniem, które wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Organizatorzy zapewnili bilety w bardzo atrakcyjnych cenach. Żadna z żużlowych imprez o randze międzynarodowej nie miała dotąd tak tanich biletów.

- Przedsięwzięcie, jakie przygotowujemy, jest ogromne. Finałowa runda SEC w Chorzowie to niepowtarzalna szansa na zobaczenie wielkiego żużla na stadionie, który może pomieścić ponad 50 000 kibiców. Kwoty biletów, jakie przygotowaliśmy są takie, że każdy może pojawić się na tych zawodach. Cena biletu zależna jest od sektora, w jakim kibic chciałbym zasiąść. Kwoty rozpoczynają się od 19 złotych. Ceny pozostałych sektorów rozpoczynają się od 39 zł, 59 zł, 79 zł oraz 99 zł. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 9 lutego, za pośrednictwem portalu sportowefakty.wp.pl. Dzień później sprzedaży ruszy także na portalu ebilet.pl – dodaje Jan Konikiewicz, wiceprezes One Sport.

Ceny biletów na chorzowską rundę SEC prezentują się następująco:

Kategoria I – od 19 PLN
Kategoria II – od 39 PLN
Kategoria III – od 59 PLN
Kategoria IV – od 79 PLN
Kategoria V – od 99 PLN
Kategoria VIP – 599 PLN


Tegoroczny cykl Speedway Euro Championship rozpocznie się 23 czerwca w Gnieźnie. Następnie, zawodnicy wystartują w niemieckim Güstrow oraz łotewskim Daugavpils. Zmagania o tytuł najlepszego zawodnika w Europie zostaną zakończone 15 września w Chorzowie.

Powrót
OneSport FIM Europe
Eurosport
WP Sportowefakty.pl Tygodnik Zuzlowy Dziennik Zachodni Przegląd Sportowy RMF Maxxx
TAURON GLS ForBet Ngine GTV Hoegert Trans MF Tyskie MSiT
Auto Frelik Gloss Manta Marma Toyota Mikolajczak Atlantic Extreme Hobby Niepodlegla Hotel Diament Peri Valtra Cat Stadion Śląski Śląskie Śląskie Lotto